Две победи постигна Национал в срещите си за Купата на БФС - срещу Черноморец и срещу ЦСКА

Национал (U18) - Черноморец /Бургас/ (U18) 5:1 (2:0)

•  [1]:0 Стоян Зайков (12')
  •  [2]:0 Калоян Стрински (30')
  •  [3]:0 Калоян Стрински (53')
  •  [4]:0 Мартин Савов (65')
  •  [5]:1 Мартин Савов (79')

РЕПОРТАЖ | Отборът на Национал (U18) спечели първия четвъртфинал за Купа БФС срещу гостуващия тим на Черноморец /Бургас/ (U18). Нашите момчета изиграха лежерно първо полувреме, в което все пак поведоха с 2:0. След почивката Национал вдигна оборотите, създаде доста положения и вкара още три гола. Гостите имаха три опасни ситуации - два удара бяха спасени от вратаря ни Ивайло Бориславов, а при едно неразбирателство в отбраната ни гостите вкараха своя гол.

•  [7]:2 Алекс Александров (67')

РЕПОРТАЖ | Отборът на Национал (U14) надигра и победи ЦСКА (U14) със 7:2 в първи четвъртфинал в турнира за Купа БФС за Деца Б (2008). Нашите момчета доминираха и преди почивката, но през първата част отбелязаха само един гол. С две бързи попадения в началото на второто полувреме те решиха мача, а при малко повече точност в головия удар, Национал можеше да победи и с двуцифрен резултат.

Реваншите в 1/4-финалите на турнира са идната сряда на ст. Черноморец в Бургас и на терена във ВТУ /ПЖИ/ в столицата.