В здрав мач Септември отстъпи на Рейнджърс с 2:4 в мач от младежката Шампионска лига с два обрата. Мачът се игра на столичния стадион "Славия". Играчите на Иван Гешев изиграха силен двубой, но допуснаха леки голове и изпуснаха преднината си, след като обърнаха веднъж резултата още през първата част в своя полза, с голове на Симеон Александров и Мартин Стойчев до 1:2. Преди това гостите откриха в 21-ата минута чрез Антъни УестънГол в 43' и 51' минута доведе до нов обрат в срещата, а попадението за 2:4 сложи край на интригата в мача, а победата бе за тима от Шотландия. Малко преди почивката Коул Маккинън вкара за 2:2, а Антъни Уестън обеляза за 2:3. В 70-та минута пак Уестън вкара за 2:4 и реализира хеттрик.

Реваншът e на 7 декември в Глазгоу.

Септември U19: Ивайло Илиев, Адреан Стойков (64-Георги Доканин), Теодор Цветанов, Мартин Филипов, Георги Иванов (87-Божидар Пиралков), Стоян Стоичков, Панайот Пасков-капитан, Красиан Колев (86-Мирослав Колев), Мартин Стойчев (71-Крис Вълчинов), Мартин Михайлов (64-Георги Шопов), Симеон Александров; Резерви: Мартин Иванов, Мирослав Делков; Треньор: Иван Гешев;

Рейнджърс U19: Джей Хогарт, Роби Фрейзър, Леон Кинг (60-Грейг Алън), Люис Макинън, Адам Дивайн-капитан, Джейсън Линдзи (74-Конър Алън), Мъри Милър, Коул Маккинън, Рос Маккаусланд (86-Рори Уилсън), Антъни Уестън (86-Арън Лайъл), Алекс Лоури (74-Кристофър Маккий);  Резерви: Луис Будинаукас, Роби Юр; ТреньорДейвид Маккалъм;

Главен съдия: Нeйтън Вербумен (Белгия); Асистенти: Матиас Хиларт и Рубен Уинс (Белгия); Четвърти съдия: Станимир Тренчев (България);

снимки: LAP.bg