Днес се проведоха две приятелски срещи, част от събитията по случай 100г. ФК Асеновец.

Децата от набор 07/08 загубиха от ПФК Левски Сф с 0:4, но въпреки загубата създадоха няколко чисти положения, които бяха в ключови моменти, но стражът на столичани се намесваше с вещина.

При юношите младша възраст се получи изключително интересен и равностоен мач. домакините въобще не се стъписаха от именития си съперник и го пресираха дълбоко в неговата половина. Създадоха и няколко много опасни ситуации за гол, но ги пропуснаха. От своя страна ПФК Левски Сф стигна само до два далечни удара. Въпреки това в последната секунда на първото полувреме, асеновградчани бяха хванати на контра атака и гостите реализираха за 0:1. Второто полувреме се игра само 9 мин.,тъй като над ст. "Шипка" се изви страшен порой, придружен с гръмотевична буря, която доведе до прекратяването на срещата с оглед безопасността на децата.