Берое U16 отстъпи с 0:1 на Черноморец в първата си среща от първенството на Зоналната група при юношите младша възраст.

Двубоят се игра днес в Бургас, "зелено-белите" го доиграха с 10 души след като 20 минути преди края му Васил Димитров получи втори жълт и съответно червен картон. "Мачът беше равностоен. През първото полувреме имахме игрово превъзходство, изпуснахме създадените положения. Допуснахме гол от безобидна ситуация, след което се подадохме на емоциите. Важно е да се научил да ги контролираме дори когато има странични фактори като днес. Защото когато им се подадем ни пада концентрацията и си забравяме задачите. Като старание обаче всички деца днес бяха концентрирани и се вложиха на максимум. Като за първи мач пролича огромното им желание", заяви след срещата наставникът на Берое U16 Атанас Димитров.