Септември U17 надви Левски U17 в мач от Елитната юношеска група. Отборът, воден от Андрей Андреев се наложи над „сините“ като домакин с 1:0. Мачът в Герман предложи много зрелищни моменти под непрестанния дъжд, а мокрият терен затрудни доста играчите.

Попадението за Септември падна в последната минута на редовното време чрез Владимир Стефанов. Гостите завършиха мача с 9 души след два червени картона. „Септемврийци“ бяха близо до попадението в 27-ата минута, когато Иван Аврамов центрира, а Теодор Андреев засече и нацели гредата. Малко по-късно играч на Левски бе изгонен за втори жълт картон.

През второто полувреме Александър Марков с удар от 20 метра нацели също гредата.

В последната минута на редовното полувреме Септември удари. Димитър Николов центрира отдясно по земя към Владимир Стефанов, който засече и вкара, носейки победата на домакините. В добавеното време, втори футболист на „сините“ бе изгонен за втори жълт картон.

След два изиграни кръга след разделяне на първенството, Септември е лидер, заедно с Лудогорец, с актив от 4 точки.

Стартов състав Септември: Мартин Иванов, Валентин Ситнилски, Теодор Андреев, Мирослав Колев, Илиан Тонов, Николай Желязков, Александър Марков, Иван Аврамов, Стефан Трайков, Красиан Колев, Кирил Великов

Септември и Левски изиграха страхотен мач в U15, в който "сините" спечелиха с 1:2. Още във 2-aта минута Левски поведе - Адриан Райчев проби и след серия финтове с плътен удар с левия крак се разписа за 0:1. Антонио Попов пропусна да изравни, но Валентин Доцев направи това в 23-та минута с удар от над 25 метра.  Доцев от домакините бе близо до гола, от пряк свободен удар, но Атанас Кехайов спаси. В последната минута на полувремето Борис Нишков също пропусна за Септември, като ударът му срещна гредата. През второто полувреме Левски отново излезе напред, като многоходова комбинация бе завършена от Кристиян Йовов. В 47-aта минута Адриан Райчев можеше да увеличи аванса на Левски. До края силният дъжд затрудни футболистите и повече голове нямеше.

В оставащите минути дъждът се засили и затрудни допълнително футболистите, но не липсваха и любопитни моменти.

Септември: Александър Андреев, Ивайло Иванов (Кристиан Костов), Кубрат Йонашчъ, Адриан Видинов, Васил Борисов, Даниел Матеров (Михаил Полендаков), Андриян Лазаров, Валентин Доцев-капитан, Петър Миленов, Борис Нишков (Васил Станчев), Антонио Попов. Резерви: Алекс-Александър Дойчев, Андреа Димитров, Мартин Ергин, Мартин Митков. Треньор: Ясен Даскалов