Септември и ЦСКА си размениха по една победа в срещите по можду си в Елитните групи до 17 и до 15 години.

Септември победи с 2:1 ЦСКА в Елитна юношеска група до 17 години! Септемврийци се наложиха с 2:1 над "червените" след пълен обрат с голове на Владимир Стефанов и Красиан Колев. Отборът, воден от Андрей Андреев са лидери в класирането с актив от 13 точки, с две повече от Лудогорец. До края на първенството остават още пет мача. ЦСКА първи поведоха с ранно попадение в 3-ата минута, но Владимир Стефанов изравни в 18-ата минута, в 56-ата минута Красиан Колев донесе победата на Септември.

В Елитната група до 15 години ЦСКА победи с 1:0 Септември. Петров бе точен, възползвайки се от асистенцията на Кожухаров.

Автор на снимките: alportal_official