“Играхме много, много лошо първото полувреме и с топка, и без топка. Знаехме, че мачът ще е такъв от страна на Черно море, но те имаха двама играчи, които постоянно бяха зад нашата линия в средата на терена. Те са добър тим в офанзивен план и това не е ново за нас. Аз съм разочарован от начина, по който ние играхме с топката. Бяхме бавни, никой не искаше топката. Имахме огромни проблеми с терена, с обувките си.

Първите минути ги подарихме буквално на Черно море заради обувките, които нашите играчи използваха. Това е отговорност на играчите и те трябва да я поемат. Имахме късмет през първото полувреме, че резултатът беше само 1:0. Това е срамно за нас. Това е Първа лига на България и във всеки мач трябва да даваш всичко от себе си, ако искаш да вземеш поне точка. Допуснахме евтин втори гол. Това бе ситуация, при която децата знаят, че трябва да вземат и да изчистят топката. Знаех, че ще е трудно за нас, но знаем и че сме по-добър отбор, спрямо миналия сезон. Сега трябва да забравим за този мач и започваме да се подготвяме за следващия.“