Азрудин Валентич - Футбол - efbet лига - 31-ви кръг - ПФК Левски - ПФК Ботев (Пловдив) - 20.05.2021 - Football - efbet league - 31st leg - PFC Levski - PFC Botev (Plovdiv) - 20.05.2021 © Copyright: Yulian Todorov / LAP.bg imageslap@gmail.com +359 879 111 120

„Не беше лесно да играем при този вятър. Случиха се някои неочаквани грешки. Почти загубихме 2 точки. Първото полувреме имахме много добър синхрон. Можехме да вкараме още 1-2 гола. Второто полувреме започнахме добре, отбелязахме гол, трябваше да продължим по същия начин, но видяхме какво се случи. Не обичам да виждам футболистите да се страхуват, че няма да спечелят мача. В крайна сметка съм щастлив от спечелените 3 точки. Този сезон създаваме доста голови положения, но и много пропускаме. Търсим подходящи играчи за трансферния прозорец. Очакваме с нетърпение мача с Левски. Надяваме се да се възстановим добре и да бъдем свежи. Това ще бъде мач на свежестта, който се е възстановил по-добре, ще излезе победител в тази среща. „